KARIÉRA CZ

KARIÉRA CZ

Společnost Exact Control System a.s. přijme geodety pro práci v ČR

Skupina Exact se zabývá inženýrskou geodézií na stavbách, sběrem a zpracováním velmi přesných geo-prostorových dat a vývojem softwarových aplikací a služeb založených na těchto datech. Se sídlem v kancelářích v 6 zemích, kde zaměstnává více než 250 expertů.

Popis:

Jedná se o velmi samostatnou pozici se širokým záběrem, na které budete zodpovídat za kvalitní provedení přidělených geodetických prací a další samostatné projekty a okrajově se budete zabývat i obchodními aktivitami Exactu. Geodet je podřízený Vedoucímu geodetovi/Technickému manažerovi a je součástí týmu Exact Group.

Náplň práce:

  • geodetické práce (www.teamexact.cz)
  • zpracování zakázek od A do Z
  • komunikace s příslušnými zákazníky
  • práce v terénu a na počítači
  • podpora prodeje produktů Exact

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání geodetického směru
  • praxe z inženýrské geodézie (min. 5 let)
  • samostatnost, proaktivní přístup k řešení problémů, komunikativnost
  • konstruktivní a operativní myšlení a jednání
  • znalost práce s geodetickými přístroji, znalost geodetických výpočetních programů a kreslících CAD softwarů
  • řidičský průkaz na osobní automobil (skupina B)
  • znalost angličtiny – výhodou

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení (40.000 kč – 50.000 kč dle zkušeností a odpovědností)
  • možnost osobního a profesního růstu (dle odpovědností)
  • zaškolení a podpora dalšího vzdělávání (www.exactstreet.com)
  • možnost práce s moderními geodetickými technologiemi
  • samostatnou a zodpovědnou práci
  • práce ve Skandinávském koncernu EXACT (www.teamexact.com)
  • možnost práce na zahraničních zakázkách (www.controlsystem.ca)

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete svůj životopis na e-mail: czech.office@teamexact.com.

teamexact.cz » Kariéra » KARIÉRA CZ